Meb müfredatına uygun eğitim programımız hazırlanmaktadır. Değerler eğitimi verilmektedir.İngilizce akademik ve tam zamanlı olarak verilmektedir. Akıl ve zeka oyunları akademisi , derin beyin eğitimleri , satranç vb. eğitimlerle zeka ve beyin gelişimlerine destek olunmaktadır. Müzik , piyano , drama ve folklor , bale eğitimleriyle sanatsal yönleri geliştirmektedir. Hobi dersleri ile yatkınlıkları keşfedilmektedir.
Uygulamalı fen dersi atölye çalışmalarıyla öğrendiklerini deneyimleyerek pekiştirmeleri sağlanmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz danışmanlık kurumlarıyla sürekli pedagog hizmetleri verilmekte ayrıca öğretmenlerimizle de sürekli eğitim seminerleri ile mesleki gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Büyük kış oyun ve spor salonuyla , üç tarafı çevrili bahçemizle bedensel gelişimleri ve eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanmaktadır.
Tüm bunların yanı sıra asıl önemli olan boş bilgi deposu beyinler değil , öğrenmeyi seven araştırmacı çocuklar yetiştirmeyi amaç edindik. Sizde ki değerinin farkında olarak aynı değeri vererek çocuklarımıza yaklaşıyoruz.Emanetimize hakkıyla sahip çıkmayı hedefliyoruz. Gelin Geleceğimize birlikte inşa edelim…